ЦНАП у форматі “Прозорий офіс” відкрито у Великодедеркальській ОТГ

У Тернопільській області працюють вже 27 Центрів надання адміністративних послуг, 7 з яких - в об'єднаних територіальних громадах. Проте реформування системи надання таких послуг триває і далі.
28 березня у Великодедеркальській ОТГ було відкрито восьмий ЦНАП на Тернопільщині. Центр працюватиме у форматі "Прозорий офіс" і надаватиме також соціальні послуги.
«Те, що ми сьогодні відкриваємо цей ЦНАП – це результат спільної роботи місцевої громади, голови громади, облдержадміністрації, Кабінету міністрів України та Президента України. Я вважаю, що тільки об’єднавши зусилля ми можемо зробити Україну заможною та щасливою. Кожна людина, яка живе в Україні буде отримувати не просто якісні адміністративні послуги, а буде відчувати повагу до неї з боку держави», – зауважив під час відкриття Великодедеркальського ЦНАПу Міністр соціальної політики України Андрій Рева.
У ЦНАПі у Великих Дедеркалах є віддалене робоче місце працівника центру зайнятості, державного реєстратора, управління юстиції, пенсійного фонду. Тут надаватимуть майже 150 адмінпослуг, 43 з них - соціального спрямування.
На створення цього ЦНАПу було виділено більше 5,5 млн грн, з яких 4,8 млн грн – це кошти державного бюджету, а решта - місцевого.
 
 
Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)