Чотири проекти Старосалтівської громади обрано переможцями Харківського обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»

На початку травня відбулося засідання  комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Члени Комітету підбили підсумки та визначили переможців конкурсу.
Цього року райони, міста обласного значення та об’єднані громади Харківської області усього подали на конкурс 916 міні-проектів. Із загальної кількості поданих робіт переможцями стали 238 міні проектів.
Визначення переможців проводилось у декілька етапів. Особлива увага приділялась показнику впливу результатів міні-проекту на громаду, сталому підходу до вирішення проблем громад, а також його життєздатності в майбутньому.
 
Із 10-ти поданих проектів від Старосалтівської ОТГ перемогли 4 проекти:
   «Зелений дивоцвіт озера»
Створення культурно-екологічного середовища шляхом облаштування громадської зони відпочинку навколо озера смт Старий Салтів. Бюджет – 288 тис. грн.
   «Сучасна школа – міцна Громада»
Створення єдиного освітньо-інформаційного центру на базі Старосалтівської загальноосвітньої школи. Бюджет – 299,9 тис. грн.
   «Зберігаємо та культурно відпочиваємо біля пам’ятника архітектури ХІХ сторіччя – Свято-Богоявленської церкви»
Створення паркової зони громадського культурного дозвілля біля пам’ятника архітектури ХІХ сторіччя – Свято-Богоявленської церкви. Бюджет – 207,3 тис. грн.
   «Крок за кроком до збереження історичної пам’ятки архітектури»
Здійснення поетапного комплексу заходів з відновлення найбільшого в Україні сільського будинку культури в с. Кирилівка Старосалтівської ОТГ Вовчанського району. Бюджет  – 295,7 тис. грн.
 
Мета Конкурсу – сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам на території Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад.
Міні-проекти виконуються на умовах обов’язкового співфінансування з обласного, міського бюджету та з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.
Область: 
Харківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)