Бюджетна децентралізація в дії – за рахунок коштів міського бюджету у Сумах побудували дитячий садок

За рахунок коштів власного бюджету Сумська міська рада ефективно розбудовує інфраструктуру найвіддаленіших районів міста. Саме в рамках цього напрямку роботи, 10 січня цього року було відкрито новий дитячий садок на 240 місць в районі Хіммістечко.
Першу чергу будівництва завершили у 2015 році. Наприкінці минулого року завершили будівництво другої черги, на що з міського бюджету спрямували 8 млн грн., ще 500 тис. грн. пішло на оснащення.
Як розповіла завідувачка дошкільного навчального закладу Наталія Матюхіна, у дитячому садку «Яблунька» все зроблено у відповідності до будівельних і санітарних норм. Серед особливостей – ізольований харчоблок з відокремленими цехами, окремий медичний блок, у кожній групі є санвузол для дітей і персоналу. «Ми ставили собі завдання закрити на Хіммістечку чергу на місця у дитячих садках, через що жителі мікрорайону змушені були влаштовувати дітей до дошкільних навчальних закладах по інших куточках міста. Так само поступово вирішуватимемо проблему по інших мікрорайонах, аби забути про брак місць і переповнені групи», – зазначив міський голова Олександр Лисенко. Він підкреслив, що міська рада не збирається зупинятися на досягнутому і в найближчому майбутньому на сумчан чекає відкриття ще кількох подібних закладів.
Область: 
Сумська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)