Бузівська ОТГ створює Центр безпеки

У лютому 2018 року рада Бузівської ОТГ прийняла рішення про утворення місцевої пожежної охорони. Рішення було нестандартним, бо на платній основі у цій структурі працюватиме лише водій, всі інші – на добровільних засадах. За їх спеціальне навчання, а це 450 грн за особу, сплатить громада. 
З району ОТГ отримала пожежний автомобіль, який капітально відремонтувала. Наразі спільними зусиллями жителів громади здійснюється ремонт приміщення пожежної частини, вже встановлено вікна та відремонтовано стіни. На це було витрачено 38,5 тис.грн залучених коштів та 10 тис.грн з місцевого бюджету.
Пожежна частина розміщуватиметься у Центрі безпеки, який створюється на території громади за підтримки держави. Центр матиме площу 380 кв.м, де також буде розміщено амбулаторію та кабінет поліцейського. Всього працюватиме 24 особи: 10 – в амбулаторії, 13 (з яких 12 – волонтери) – в пожежній частині та черговий поліцейський. Центр безпеки обслуговуватиме не тільки населені пункти Бузівської ОТГ, а й сусідні села Сабадаш та Безпечна.
 
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)