Зміни законодавства в сфері освіти вивчали учасники практикуму в Черкаському РВ АМУ

18 / Вересень, 2018
18 вересня Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України провело в місті Умань практикум із застосування законодавства на тему: «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості надання освітніх послуг в умовах реформування». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Зміни у сфері освіти вивчали міські голови, голови ОТГ, їх заступники, керівники закладів освіти та фахівці профільних підрозділів. Модератором практикуму стала Людмила Мозгова, аналітик Аналітичного центру АМУ.
Вона розповіла учасникам про особливості надання освіти в умовах впровадження Нової української школи. Після виступу експерта, представники місцевих органів влади та спеціалісти галузі освіти дослідили особливості забезпечення якісної освіти в об'єднаних територіальних громадах. Практикум завершив круглий стіл. Під час дискусії учасники обговорили реалізацію Закону України "Про освіту". 
    

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)