06 / Березень, 2019

Уряд прийняв розпорядження «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Одеської області», яким уточнено склад Балтської, Біляївської, Авангардівської громад. Також до перспективного плану внесено нові громади: Кілійська, Любашівська, Визирська, Окнянська.
Це рішення відкриває шлях для завершення процедури приєднання громад до міст обласного значення Біляївки та Балти.
До речі, раніше через відсутність таких змін Біляївці було надано негативний висновок у зв’язку з невідповідністю приєднання перспективному плану.
На сьогоднішній день Біляївська громада вже пройшла більшу частину етапів по приєднанню Мирненської сільської громади та подала документи для отримання висновку від обласної державної адміністрації щодо відповідності законам та Конституції України. Також пакет документів готується і щодо приєднання Граденицької та Кагарлицької громад.  
Балта також скористалась змінами до перспективного плану - 5 березня отримала позитивний висновок ОДА. Отже, обидва міста на фінішній прямій, і найближчим часомн а Одещині очікується завершення процедури приєднання одразу до двох міст обласного значення.
 
Наразі в Україні 25 міст обласного значення пройшли процедуру приєднання (Вінниця, Хмільник, Покров, Марганець, Житомир, Новоград-Волинський, Мукачево, Бердянськ, Коломия, Ржищів, Буча, Березань, Вознесенськ, Гадяч, Вараш, Шостка, Тернопіль, Бережани, Лозова, Нова Каховка, Славута, Канів, Новодністровськ, Новгород-Сіверський, Ніжин).
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)