23 / Серпень, 2017
23 серпня на засіданні Уряду  схвалено Постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення моніторингу земельних відносин та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».
Метою проведення моніторингу є створення відкритої інформаційної системи, яка відображає стан розвитку земельних відносин в Україні. Організація проведення моніторингу здійснюється Мінагрополітики, а відповідальними за цей процес  є Держгеокадастр та його територіальні органи за участю суб’єктів інформаційної взаємодії. Реалізація проекту здійснюється з 1 вересня 2017 року до 31 березня 2018 року.
Асоціація міст України, підтримуючи необхідність належного нормативно-правового та інформаційно-аналітичного забезпечення процесу управління земельними відносинами, висловлювала до проекту Урядової постанови кілька зауважень та пропозицій. Зокрема, щодо забезпечення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформаційно-аналітичними матеріалами щодо розвитку земельних відносин. Зауваження надані Асоціацією міст України враховані в постанові Кабміну. Органам місцевого самоврядування  рекомендовано долучитися до інформаційної взаємодії щодо проведення моніторингу. Суб’єктами інформаційної взаємодії визначені органи місцевого самоврядування та органи державної влади.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)