06 / Листопад, 2018
6 листопада Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у відкритті XIV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018». Захід організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за підтримки Асоціації міст України та Київської міської державної адміністрації. У відкритті заходу також взяли участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Тарас Токарський, Голова Держводагентства України Ірина Овчаренко та Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Анатолій Ткаченко. Експозицію виставки сформували більше 300 підприємств з 17 країн світу.
О.Слобожан подякував організаторам конгресу та відзначив важливість проведення таких заходів:
На конгрес та виставкові заходи прибули чимало представників органів місцевого самоврядування. Серед них – міські голови обласних центрів, міст районного значення та голови об’єднаних громад, а також керівники і фахівці комунальних підприємств. Впевнений, що тут усі вони знайдуть чимало нових та ефективних ідей для втілення у власних громадах. Щороку конгрес та виставки слугують платформою для обговорення проблем і напрацювання пропозицій щодо вдосконалення державної політики у реформуванні житлово-комунального господарства, сфер теплозабезпечення, водопостачання і поводження з побутовими відходами, впровадженні енергоефективності, покращенні благоустрою та розвитку дорожнього господарства тощо. Переконаний, що наслідком Конгресу та супутніх виставок будуть нові проекти, які зроблять українські громади сучасними, прогресивними і комфортними.
  
Учасники відкриття Конгресу оглянули виставкові павільйони, у яких проходить шість спеціалізованих виставок:
  • XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRАINE-2018»
  • XVI Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех-2018»
  • IX Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо-2018»
  • VIІI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2018»
  • XI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2018», VI Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства-2018»
  • Спеціалізована виставка «АГРОФОРУМ-2018»
В рамках Конгресу відбулася конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» за участі міських голів, представників органів місцевого самоврядування та підприємств житлово-комунальної сфери. Спікерами заходу виступили: Віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, народний депутат України, заступник голови парламентського Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Дмитро Андрієвський, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура, навколишнє середовище та клімат» Представництва ЄС в Україні Йоханнес Баур, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Ніколя Гігас, директор проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Джордж Крістодореску та директор проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Діана Корсакайте. Вони обговорили реалізацію реформ ЖКГ та енергоефективності в Україні, а також аспекти міжнародної підтримки вітчизняної енергетичної незалежності.
Міжнародний конгрес триватиме три дні. 7 листопада на учасників очікують практичні дискусії, конференції, презентації та тренінг. 8 листопада відбудеться науково-практична конференція.
Більше фото за посиланням.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)