03 / Жовтень, 2017
3 жовтня 2017 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. АМУ представляла аналітик Є.Лалименко.
На початку засідання було надано слово народному депутату О.Кулінічу, який висловив позицію, що проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад» (№ 7118), розроблений за участю Асоціації міст України та внесений Урядом, потребує доопрацювання. Він зазначив,  що є необхідність на його основі розробити альтернативний проект з врахуванням положень законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» (№4355). Мета  - надати повноваження з розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів всім органам місцевого самоврядування, а не лише об’єднаних громад.  Цю позицію підтримали перший заступник Міністра Мінаргополітики М.Мартинюк. та народні депутати.
В ході засідання також були обговорені питання фінансування аграрного сектору економіки та пріоритетні напрямки розвитку на 2018 рік,  видатки на фінансування яких заплановані в проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)