26 / Травень, 2017
26 травня відбулося друге засідання Комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, в якому взяв участь експерт з питань місцевого економічного розвитку Асоціації міст України Ігор Пітцик.
На засіданні прийнято рішення схвалити всі проекти, по яким було подано повний пакет документів. Віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко підкреслив, що «наша позиція – всі проекти, що подаються областями, мають відповідати Стратегіям регіонального розвитку й комплексно вирішувати питання розвитку інфраструктури на місцях з урахуванням всіх можливостей громад. Крім того, урядовим рішенням ми забезпечили, що не менше 10% коштів ДФРР спрямовуватимуться на розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних і медичних закладів».
Щодо 159 проектів, по яким обласні державні адміністрації подали не повний пакети документів, що визначений Наказом Мінрегіону № 80 від 24.04.2015 року, вирішено надати додаткових три дня для усування цих  недоліків. «На жаль, ще не відбувся відбір проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР, регіональними комісіями Львівської, Сумської та Черкаською областей. Це ставить під загрозу можливість освоєння органами місцевого самоврядування коштів ДФРР в цих областях», – зазначив експерт АМУ. Також у 2017 році залишається проблема спрямування коштів ДФРР на проекти, які не містять обґрунтування їх безпосереднього впливу на розвиток регіону.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)