26 / Грудень, 2018

22 грудня 2018 року Жашківська міська об’єднана територіальна громада Черкаської області розпочала стратегічне планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.

Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування пройшло за участі керівництва міської ради, членів виконкому та структурних підрозділів, старост, підприємців та представників громадських організацій.

Міський голова Ігор Цибровський вітаючи учасників зазначив, що для громади дуже важливо мати єдиний стратегічний документ, адже громада лише недавно сформувалася і задля якісного розвитку потребує єдиних управлінських підходів.

Засідання складалося з двох частин. В ході першої – представники Робочої групи та активні члени громади, що долучилися до процесу стратегування були ознайомлені з методологією розробки стратегічних документів громади, планом-графіком цього процесу, обсягом завдань. В ході другої частини присутні ознайомились з підготовленими даними соціально-економічного аналізу громади, даними опитувань мешканців громади та роботодавців. Після презентації цих даних відбулось обговорення, яке допомогло розпочати формулювання спільного стратегічного бачення громади та провести SWOT - аналіз.

Учасники зазначили, що громада має вигідне географічне розташування, якісне транспортне сполучення з столицею та півднем країни. Разом з тим, близькість і доступність таких урбанізованих центрів створює для громади не лише можливості росту, а й загрозу відтоку  найактивніших членів громади.

  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)