22 / Листопад, 2017
Сьогодні, 22 листопада, Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна».
Цим документом доповнено Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна та запроваджено  сплату гарантійного внеску для всіх учасників конкурсу. Гарантійний внесок у розмірі не менше 6-ти місячної орендної плати одночасно є авансовим платежем для переможця конкурсу. Зміни внесені за ініціативою Фонду державного майна України з метою уникнення зловживання окремими учасниками конкурсу, які запропонувавши найкращі умови, відмовляються від укладання договору оренди майна. Завдяки прийнятим змінам, таким учасникам гарантійний внесок не повертається та спрямовується до державного бюджету. Окрім того, вимога надати нотаріально посвідченні копії установчих документів замінена на необхідність надання засвідчених в установленому порядку копій, тобто за  підписом уповноваженої особи.
Звертаємо увагу органів місцевого самоврядування на внесенні зміни!
У разі відсутності затверджених місцевих Порядків проведення конкурсу на право оренди комунального майна, органи місцевого самоврядування користуються зазначеним вище Порядком.
 
Аналітичний центр АМУ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)