27 / Вересень, 2017
27 вересня 2017 року Уряд прийняв розпорядження:
  • «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Донецької області», яким уточнено склад Сіверської, Хлібодарівської, Мар’їнської, Краматорської та Маріупольської територіальних громад.
  • «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Житомирської області», яким уточнено склад Ємільчинської, Любарської, Овруцької, Житомирської територіальних громад та доповнено Глибочицькою територіальною громадою.
  • «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Херсонської області», яким уточнено склад Новозбур’ївської, Чулаківської, Бехтерської, Горностаївської територіальних громад та доповнено Костянтинівською територіальною громадою.
Позицію Асоціації міст України на засіданні Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації Олександр Слобожан.
У результаті затверджених змін, внесених до перспективних планів, територіальні громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.
Прийняті розпорядження сприятимуть формуванню спроможних територіальних громад у Донецькій, Житомирській та Херсонській областях.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)