20 / Червень, 2018
На засіданні Кабінету Міністрів прийнято розпорядження про внесення змін до перспективних планів формування територій Рівненської і Кіровоградської областей.
З перспективного плану формування території громад Рівненської області вилучено Сестрятинську громаду, а також доповнено план Бугаївською громадою. Внаслідок внесених змін територія області буде повністю покрита перспективним планом формування громад.
У перспективному плані Кіровоградської області уточнили склад Добровеличківської, Тишківської, Помічнянської, Соколівської, Великосеверинівської, Новомиргородської та Іванівської громад, а також доповнили Приютівською та Катеринівською громадами. Також з перспективного плану вилучаються Олександрійська, Капітанівська та Панчівська громади.
Нагадаємо, ОТГ, які входять до схваленого Урядом перспективного  плану формування територій громад області, зможуть перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом і вже самостійно вирішувати питання свого розвитку та надання послуг своїм жителям.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)