10 / Травень, 2018

10 травня на засіданні Уряд підтримав розроблений Мінрегіоном законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питної води та питного водопостачання», спрямований на врегулювання проблемних питань в сфері водопостачання та водовідведення.
Документ передбачає, що органи місцевого самоврядування отримують повноваження затверджувати:
  • схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення;
  • норми питного водопостачання.
Ще одним важливим нововведенням законопроекту є надання підприємствам питного водопостачання права видавати технічні умови на приєднання до систем питного водопостачання та/або водовідведення.
Окрім того, законопроект уточнює термінологію, яка використовується у Законі України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», норми цього Закону гармонізуються з нормами інших Законів, прийнятих у цій сфері. 
Після схвалення Урядом законопроект буде найближчим часом зареєстрований у Парламенті і профільні Комітети Верховної Ради України почнуть його розгляд.
Асоціація міст України підтримує прийняття цього законопроекту як такого, що сприятиме підвищенню якості послуг та покращенню фінансового стану підприємств водопостачання.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)