06 / Вересень, 2017
6 вересня, на засіданні Уряду схвалено проект Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України».
Схвалення цього документу надасть доступ органам місцевого самоврядування до додаткових ресурсів. Нагадаємо, що Верховна Рада 13 липня цього року внесла зміни до Держбюджету на 2017 рік, передбачивши фінансування нової бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» в обсязі 270 млн грн.  
Відповідно до схваленого Урядом Порядку, кошти спрямовуватимуться на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, в тому числі, виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям. Відбір проектів буде здійснювати комісія утворена Мінрегіоном, при цьому перевага надаватиметься проектам, які мають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)