18 / Січень, 2018
Вінницька міська рада виступила замовником проведення містобудівного конкурсу, завданням якого є розробка концепції просторово-планувальних та транспортних рішень для проспекту Коцюбинського та району Замостя у м. Вінниця. Зараз відбувається  подача заяв на участь у ньому, а сам конкурс буде проходити з 13 лютого до 25 квітня 2018 року.
Учасниками конкурсу можуть бути зареєстровані згідно з чинним законодавством України громадські організації, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів мають право надавати послуги в сфері архітектури, містобудування, транспортного планування, планування територій та в суміжних сферах діяльності. Для участі у конкурсі заявник повинен створити проектну команду фахівців з містобудування, транспортного планування та ландшафтної архітектури. Вітається, але не є обов’язковим залучення фахівців з інших сфер, важливих для міського розвитку (наприклад, соціологія, економіка). Орієнтовна кількість учасників команди має становити 5 осіб. 
Такий конкурс у форматі  Студії ідей відбувається в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проект фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії. 
Необхідно зазначити, що після виконання всіх завдань та завершення Студії ідей кожна з трьох команд отримає винагороду у розмірі 250 000 грн на підставі попередньо укладеної угоди.
Інформацію про умови проведення конкурсу та участі в ньому можна знайти за цим посиланням.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)