13 / Жовтень, 2017
12 жовтня у Верховній Раді розпочав роботу дводенний практикум із галузевої законотворчості  для фахівців органів місцевого самоврядування, які працюють у сфері житлово-комунального господарства. Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
Участь у практикумі взяли понад двадцяти представників громад-членів Асоціації міст України з різних регіонів. Захід відкрив Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко. Перед учасниками виступили представники Інституту законодавства Верховної Ради України, Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України.
Учасників заходу ознайомили з принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та вимогами законодавчої техніки, основами нормотворчості місцевого самоврядування. Фахові консультації з цих питань надали працівники Головних юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства парламенту.
Жвава дискусія відбулась під час круглого столу за участю працівників секретаріату Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України. Учасники обговорили нагальні питання нормативно-правового забезпечення в галузі житлово-комунального господарства, обмінялись досвідом вирішення конкретних проблем на місцях.
Проведено оглядову екскурсію сесійним будинком Верховної Ради України.
13 жовтня учасники практикуму відвідали Київський центр енергоефективності, де на практиці продемонстровано новітні технології у сфері енергоефективності.  Фахівці Центру також ознайомили присутніх з практичними результатами впровадження енергоефективних заходів на об’єктах комунальної власності міста. Окрім того, на другий день практикуму перед його учасниками виступили фахівці АМУ з доповідями щодо практичних аспектів законотворчої діяльності.
З заключним словом виступив директор Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Ігор Парасюк.  Учасники  практикуму отримали сертифікати про проходження навчання від Верховної Ради та Асоціації міст України.
 
  
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)