30 / Листопад, 2017
Сьогодні, 30 листопада, у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області розпочалось засідання Секції АМУ з питань житлово-комунального господарства. Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У засіданні Секції беруть участь начальники управлінь та відділів місцевих рад з питань ЖКГ, представники органів державної влади, експерти.
Від імені Криворізької міської ради учасників засідання Секції привітав заступник Криворізького міського голови, Голова секції АМУ з питань ЖКГ Олександр Катриченко.
Головна тема першого дня засідання: обговорення проблем сфери ЖКГ та необхідні зміни до чинного законодавства, огляд існуючих проектів нормативно-правових актів.
Крім того, місто Кривий Ріг ділиться своїм досвідом проведення реформ у цій сфері. Так, начальник управління благоустрою та житлової політики Криворізької міської ради Іван Карий розповів учасникам засідання про хід реалізації у місті програм, спрямованих на підтримку власників житла багатоквартирних будинків.
 
    
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)