04 / Жовтень, 2018
7 вересня у Львові на Всеукраїнському форумі молодіжної столиці України 2018 року офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України».
Починаючи з 2017 року, національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.
Головна мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Участь у Конкурсі - це шанс для кожного міста поділитись кращими практиками роботи з молоддю, налагодити комунікацію й ефективну співпрацю молоді та місцевої влади, презентувати себе на національному рівні.
Дедлайн подачі заявок - 10 листопада 2018 року.
З Положенням про національний конкурс можна ознайомитися ТУТ
З критеріями конкурсного відбору - ТУТ
Детальна інформація http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/
Інформуємо, що заявка надсилається Секретаріату конкурсу в офіційному порядку в друкованому та електронному вигляді:
  • у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42, м. Київ);
  • в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf) на е-мейл: info@youthcapital.org.ua
Контактна особа в Міністерстві молоді та спорту: Правдіна Аліна Вікторівна, головний спеціаліст відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики (044-284 30 26).
Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Проведення конкурсу підтримала Асоціація міст України. Головною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Читайте більше про Конкурс 2018 року тут і тут.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)