21 / Грудень, 2018
20 грудня у Тростянецькій громаді пройшло перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Захід відкрив Тростянецький міський голова Юрій Бова, який акцентував на важливості створення стратегічних документів для громади. Під час першого засідання було затверджено методологію стратегічного планування та календарний план діяльності, проведено інструктаж розробки Профілю громади та інструктаж опитування керівників підприємств та підприємців, лідерів громади та мешканців. Друга частина засідання була присвячена спільному формулюванню стратегічного бачення та місії, а також проведенню SWOT - аналізу.
Консультанти стратегічного планування дійшли висновку, що Тростянецька громада вже показує ефективність управління та впроваджує важливі для громади проекти із створення хабу розвитку малого та середнього бізнесу, впровадження сучасних публічних просторів для молоді, творчого потенціалу громади, культурно-туристичного кластеру, впровадження проектів енергоефективності в рамках Плану дій сталого енергетичного розвитку.
На думку учасників засідання, необхідно створити взаємозв’язок між цими проектами. Також ініціативи мають працювати на поліпшення якості життя в громаді. Саме з цією метою розробляються стратегічні документи: Стратегія розвитку громади та План її реалізації на три роки.
 
Нагадаємо, сприяння у розробленні стратегічних та програмних документів територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ, відбувається в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст» , конкурсний відбір громад-учасників для якого здійснила Асоціація міст України для проекту. 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Удобный веб-сайт полезных советов sovetnika.net, читай в удобном формате на нетбуке.