Тема практикуму в Кіровоградському РВ АМУ – розробка інфраструктурних та інвестиційних проектів

08 / Лютий, 2019
8  лютого в Кіровоградському  регіональному відділенні АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам, гарантованих коштів, позик та коштів ДФРР». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасниками стали заступники міський, селищних, сільських голів, керівники та фахівці відділів економіки. У відкритті заходу взяла участь Виконавчий директор Кіровоградського РВ АМУ Валентина Ільюшкіна, яка зазначила, що громади Кіровоградщини щороку ефективно використовують кошти ДФРР та інфраструктурної субвенції. Модератором заходу став експерт з проектного менеджменту Леонід Жовтило, який проаналізував бюджетні та грантові можливості залучення ресурсів для розвитку громад у 2019-2020 роках та зосередив увагу на конкретних вимогах проектів розвитку, що подаються на конкурс проектів ДФРР.
Відбулося обговорення недоліків проектних заявок, які подавались органами місцевого самоврядування на конкурс проектів ДФРР. Учасники визначили пріоритети майбутніх проектних заявок. Значний акцент було зроблено на міжмуніципальному співробітництві територіальних громад, як інструменті, що дозволяє об’єднувати ресурси територій для підвищення рівня послуг та є додатковою можливістю залучення коштів ДФРР та міжнародних грантових програм.
На практикумі було проаналізовано кращі практики реалізації проектів розвитку на Кіровоградщині та в громадах України. учасники вивчали вже реалізований досвід, який може бути корисним для діючих і новостворених ОТГ.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)