Стартує набір до першої в Україні Теплиці громадських ініціатив для Буковини та Полтавщини

29 / Вересень, 2016

28 вересня стартує набір до першої в Україні Теплиці громадських ініціатив. Активісти з Чернівецької та Полтавської областей сформують команди, пройдуть навчання і отримають фінансування до 75 тис. грн., а також юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку для реалізації своїх проектів. У фокусі – реалізація можливостей громад в рамках децентралізації.

«Теплиця» працюватиме в форматі бізнес-інкубатора і пройде в три етапи:

  • З 28 вересня до 9 жовтня для Буковини і до 16 жовтня для Полтавщини громадські організації, ініціативи та окремі активісти реєструються до участі та пропонують ідеї громадських ініціатив у своїх містах або селах. Пріоритет віддаватиметься проектам у сферах децентралізації та розвитку громад.
  • 19-20 жовтня у Чернівцях та 25-26 жовтня у Полтаві відбудеться навчальна сесія, на якій найсильніші команди та активісти отримають знання у сферах зміцнення локальної демократії та проведення успішних адвокаційних кампаній.
  • Протягом тижня утворені команди зможуть допрацювати свої проекти. Найкращі ініціативи отримають фінансування до 75 тис. грн. в рамках програми «U-LEAD з Європою», а також юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку для втілення проектів від Центру «Ейдос».
  • Протягом чотирьох місяців команди будуть реалізовувати свої проекти під наглядом менторів проекту. Конкретні результати роботи будуть представлені на спільній підсумковій конференції для проектів з Чернівецької та Полтавської областей.

Участь можуть взяти представники громадських організацій та ініціатив, активісти, журналісти з Чернівецької та Полтавської областей.

Реєстрація для Чернівецької області триватиме до 23:59 9 жовтня за адресою  і для Полтавської області до 23:59 16 жовтня за адресою
Участь у «Теплиці» безкоштовна. Учасникам забезпечується також участь, проїзд, проживання та харчування під час навчальної сесії.
Участь у навчальній сесії є обовязковою.  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)