Рада Європи запрошує до конкурсного відбору на участь у Світовому форумі за демократію 2018 “Гендерна рівність: чия боротьба?”

02 / Жовтень, 2018
Контекст
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи надає можливість групі депутатів місцевих рад, представників місцевих адміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування України відвідати Світовий форум за демократію-2018, що проходитиме в м. Страсбург (Франція) з 19 по 21 листопада 2018 року. Цей ознайомчий візит організовано проектом «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», що виконується в рамках Плану Дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.
Інформація про Форум
Світовий форум за демократію є унікальною платформою для активістів та політиків для обговорення рішень щодо головних викликів, які сьогодні постають перед демократією в усьому світі. Шляхом ідентифікації та аналізу експериментальних ініціатив та практик, Форум наголошує та спонукає до демократичних інновацій на початковому етапі та їх переведення на системний рівень з метою посилення основ демократичних суспільств. Форум сприяє еволюції демократії на шляху до партисипативних та інклюзивних структур та інституцій.
Світовий форум за демократію-2018 присвячений темі гендерної рівності та прав жінок. Зокрема, в фокусі - питання участі жінок у громадському, політичному та економічному житті, а також боротьба з насильством проти жінок в рамках кампанії #MeToo. Обговорення та дискусії будуть також присвячені, але не обмежуючись, темам розширеної діяльності Ради Європи, включаючи Європейську соціальну хартію, Стратегію гендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки, Конвенцію Ради Європи з запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами  (Стамбульська Конвенція), та інші відповідні стандарти та інструменти, які допомагають досягати Цілей сталого розвитку ООН.
Більше інформації про Форум можна знайти за посиланням.
Вимоги до кандидатів та критерії оцінювання
Група з 20 учасників буде відібрана для участі в Форумі, відповідно до наступних критеріїв. Кандидати, що бажають взяти участь:
  • мають бути депутатами місцевих рад, представниками міської адміністрації або асоціації органів місцевого самоврядування;
  • ніколи раніше не брали участь в Світовому форумі за демократію з 2014 по 2017 роки в якості учасників від будь-яких проектів Ради Європи або Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи;
  • мають підтверджений досвід впровадження місцевих ініціатив та діяльності, спрямованих на підтримку гендерної рівності на місцевому рівні;
  • володіють знанням англійської та/або французької мов та вільно спілкуються нею/ними.
Відбір учасників відбуватиметься відповідно до принципів дотримання гендерного балансу та географічної репрезентативності кандидатів. Кандидати чоловічої статі теж запрошуються до участі. Активно запрошуємо взяти участь в конкурсі також молодих депутатів місцевих рад або посадових осіб органів місцевого самоврядування, представників національних та етнічних меншин.
Як подати заявку на участь
Усі потенційні кандидати мають надіслати заповнену англійською мовою аплікаційну форму (додається нижче) до 7 жовтня 2018 року, до 18:00 за центральноєвропейським часом. Аплікаційні форми потрібно надіслати на електронну поштову адресу congress.cooperation@coe.int. Попередньо відібрані кандидати будуть запрошені на інтерв’ю по телефону або у скайпі в період 9 - 11 жовтня 2018 р.
Аплікаційна форма
Прізвище  
Ім'я  
Дата народження  
Поштова адреса (проживання)  
E-mail  
Skype ID  
Контактний телефон  
Професія/місце роботи  
Організація/орган/компанія, тощо  

Якщо вас буде обрано для участі в Світовому форумі за демократію-2018, чи потрібна вам буде візова підтримка (Шенгенська віза)?

Будь ласка, вкажіть додатково, якщо у вас є біометричний паспорт на момент поїздки

 
Будь ласка, поясніть Вашу особисту мотивацію взяти участь у Світовому форумі за демократію – 2018, надавши розгорнуті відповіді на наступні питання. Відповіді на усі питання мають не перевищувати 2 сторінки.
  1. Коротко розкажіть про Ваш досвід у сфері ініціювання та впровадження діяльності щодо сприяння гендерній рівності в соціальній або економічній сфері вашої громади.
  2. На Вашу думку, які основні виклики стають на шляху впровадження стратегії гендерної рівності в соціальному, особистому або економічному житті у Вашій громаді?
  3. Які види діяльності можна впроваджувати, аби подолати стереотипне сприйняття та забезпечити участь жінок в політиці на місцевому рівні?
  4. Які види діяльності мають виконувати та впроваджувати органи місцевих влад з метою впровадження гендерної перспективи в своїй політиці?

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)