05 / Березень, 2019
Асоціація міст України розглянула проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році», надісланий Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
АМУ просить перевірити коректність чисельності населення (в тому числі міського та сільського) та площ об’єднаних територіальних громад, оскільки за інформацією окремих ОТГ ці показники у розподілі субвенції відрізняються від фактичних даних.
Також Асоціація міст України звертає увагу на необхідність включення у розподіл Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, яка пройшла усі етапи приєднання до міста обласного значення відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
АМУ погодила проект розпорядження із зауваженнями та надіслала до Мінрегіону лист з інформацією про фактичну чисельність населення та площу ОТГ (завантажити)
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)