29 / Березень, 2019

Сьогодні, 29 березня 2019 року, у Міністерстві освіти і науки України під головуванням державного експерта директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Оксани Савицької відбулось підсумкове засідання робочої групи з розроблення нормативно-правових актів з питань протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти. Участь у засіданні взяла аналітик Аналітичного центру Асоціації міст України Людмила Мозгова.

За результатами двомісячної роботи робоча група напрацювала проект Порядку реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти та застосування заходів виховного впливу, проект Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти, та відповідні рекомендації до підготовки плану заходів закладам освіти.

 

У документах чітко прописано завдання зі створення безпечного освітнього середовища для засновників закладів освіти, інших органів, керівників закладів освіти, учасників освітнього процесу тощо.

Проекти цих нормативних актів будуть найближчим часом оприлюднені на сайті Міністерства освіти і науки України для громадського обговорення.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)