Представники АМУ обговорюють з керівництвом Мінекономіки питання економічного розвитку громад

10 / Липень, 2018
10 липня у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проходить робоча зустріч із представниками Асоціації міст України. Міські голови, представники міст та керівництво Мінекономіки обговорюють законодавчі ініціативи скасування сплати пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та удосконалення тендерних закупівель, в частині організації діяльності централізованої закупівельної організації, що буде здійснювати процедури закупівель в інтересах органів місцевого самоврядування.
Зустріч проходить під головуванням першого заступника Міністра Максима Нефьодова. Учасники –  члени Правління АМУ, міські голови, заступники міських голів, представники профільних Департаментів Мінекономіки. Виконавчу дирекцію АМУ представляє аналітик з місцевого економічного розвитку Діна Серебрянська.
 
  
 
Нагадаємо, робоча зустріч у Мінекономіки проводиться на виконання Протоколу доручень Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за підсумками наради з Правлінням АМУ, яка відбулася 21 травня 2018 року і була присвячена проблемним питанням бюджетного забезпечення територіальних громад та шляхам їх вирішення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)