Практикум у Тернопільському РВ АМУ було присвячено питанням державних закупівель та системи ProZorro

16 / Травень, 2018
16 травня в Тернопільському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства для представників органів місцевого самоврядування, у тому числі ОТГ Тернопільщини, на тему: «Застосування законодавства у сфері державних закупівель. Система ProZorro». Захід проведено в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
З привітальним словом виступив виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення АМУ Ігор Гірчак, який ознайомив присутніх з діяльністю, яку здійснює Асоціація міст України в рамках реалізації проекту «ПУЛЬС», зокрема в частині проведення просвітницьких заходів.
Модератором семінару виступила Корда Ірина Василівна -  спеціаліст у сфері державних закупівель, Агент ProZorro в Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. 
     
У ході практикуму учасники обговорили питання щодо планування закупівель, нового порядку здійснення моніторингу публічних закупівель, особливостей проведення процедур закупівель будівельних робіт тощо. Також було розглянуто систему ProZorro як ефективний механізм реформування, зокрема історію створення системи та її результативність. 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)