26 / Грудень, 2018

21 грудня 2018 року у Коростишівській територіальній громаді Житомирської області пройшло перше засідання Робочої групи із стратегічного планування розвитку територіальної громади в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.

Захід відкрив Коростишівьский міський голова Іван Кохан, який поінформував присутніх про допомогу, яку надає Асоціація міст України для громади, подякував присутнім членам Робочої групи та активним громадянам що прийшли на засідання. Він також наголосив на важливості роботи, яка розпочата в громаді і потребі формування стратегічних документів громади.

В ході першого засідання членів Робочої групи та учасників засідання було ознайомлено з методологію стратегічного планування в громаді та погоджено план діяльності. Обговорено питання пов’язані з підготовкою соціально-економічного аналізу громади.

Друга частина засідання була присвячена презентаціям і обговоренню підготовлених матеріалів для аналізу, а також результатів опитування мешканців та підприємців громади. Після презентацій проведено роботу в малих і великій групі щодо спільного формулювання стратегічного бачення громади, а також проведення SWOT - аналізу.

В ході засідання жваве обговорення викликала інформація про орієнтири молоді, бажання жити в громаді, або виїхати в пошуках кращих можливостей для самореалізації.

Пропозиції та зауваження будуть підготовлені для обговорення на наступному засіданні Робочої групи. 

     

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)