О.Слобожан та делегація США з робочим візитом на Чернігівщині

13 / Березень, 2019
13 березня Чернігівську область з робочим візитом відвідали представник Дерджепартаменту США Джим Куліковські та представники USAID. 
В рамках робочого візиту відбулася зустріч Виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана з делегацією США у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді. Також участь у заході взяли куратор Проекту ПУЛЬС Віктор Рачкевич, голова Козелецької селищної ради Олена Дмитренко та консультанти Чернігівського регіонального відділення АМУ.
Під час візиту, метою якого було ознайомлення з результатами реформи місцевого самоврядування, О.Дмитренко розповіла як громада об’єднувалася і які труднощі мала на етапі формування. Також вона акцентувала увагу на плідній співпраці з консультантами Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ, які допомагали у створенні ОТГ та підтримують громаду у всіх питання розвитку. Голова громади зазначила, що на етапі становлення ОТГ консультанти ПУЛЬС надавали роз'яснення у сфері фінанасово-економічної діяльності, а також щодо функціонування мережі бюджетних установ. 
 
 
О. Дмитренко повідомила, що після об’єднання бюджет ОТГ збільшився, завдяки чому громада змогла реалізувати важливі соціальні та інфраструктурні проекти. Учасники робочого візиту відвідали Дошкільний навчальний заклад № 1, у якому за рахунок власних коштів громади відкрито дві додаткові групи, а також встановлено твердопаливний котел, що дозволяє економити кошти громади. Також делегація побачила результати реконструкції вуличного освітлення, покращення благоустрою вулиць та налагоджену систему вуличного відеоспостереження.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)