О.Слобожан про пайову участь забудовників: Ми прихильники стратегії, коли добре і будівельній галузі, і органам місцевого самоврядування, 5 канал

09 / Жовтень, 2018

Асоціація міст України та Будівельна палата України уклали Договір про співробітництво.
Документ, підписаний 26 вересня 2018 року, передбачає реалізацію спільних проектів, що покликані захищати права та інтереси територіальних громад міст і розвивати будівельний комплекс (читати більше). 
Під час круглого столу, який відбувся після підписання Договору, мова йшла про напрямки співпраці з Будівельною палатою. 9 жовтня на 5 каналі вийшла програма «Будівельний стандарт», привсячена цим подіям. 
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан у коментарі для 5 каналу зупинився на питанні пайової участі забудовників у розвитку інфраструктури громад:  Сьогодні будівельники самі зацікавлені у зміні формату. Ми прихильники стратегії win-win, коли добре і будівельній галузі, і органам місцевого самоврядування. Я думаю, що центральна влада погодить наші пропозиції, ми їх будемо розглядати і удосконалювати розвиток інженерної інфраструктури, соціальної інфраструктури – це садочки, школи.
 
Дивіться відео програми

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)