02 / Січень, 2018

Так нещодавно Маріупольською міською радою прийнято рішення щодо збільшення розміру відшкодування з міського бюджету суми «теплих кредитів» для ОСББ та ЖБК з 30% до 50%. Таким чином, вони мають можливість отримати найбільшу компенсацію від держави за «теплим кредитом»: щонайменше 40% - з державного бюджету, 50% - з міського. Це унікальний шанс утеплити будинки фактично за 10% від вартості необхідних матеріалів та обладнання. Для реалізації цих заходів у 2018 році, з місцевого бюджету передбачено видатки у сумі 2 млн. 740 тис. грн.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко з цього приводу заявив наступне: «Ми почули наших жителів і посилили дану програму з утеплення житлового фонду нашого міста»,

«Вітаю рішення міської ради надати ще більше співфінансування для ОСББ під час утеплення будинків. Це доводить, що влада на місцях усвідомлює значущість питання енергоефективності та готова допомагати громаді у цьому питанні. У результаті ми побачимо справжню синергію дій Уряду та місцевої влади: держава надає відшкодування, а ОСББ утеплюється, зменшуючи енергоспоживання та заощаджуючи на сплаті за комунальні послуги», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За умовами програми ОСББ та ЖБК Маріуполя зможуть одержати компенсацію за «теплим кредитом» для проведення таких робіт: комплексна термомодернізація будинку, заміна вікон на енергоефективні, встановлення ІТП, лічильників тепла, модернізація освітлення тощо.

 

За матеріалами урядового порталу

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)