Опубліковано звіт Ради Європи за результатами фахового огляду «Демократичне врядування у містах-метрополіях на прикладі Київського регіону»

27 / Серпень, 2019
Опубліковано звіт Ради Європи за результатами фахового огляду «Демократичне врядування у містах-метрополіях на прикладі Київського регіону».
Документ підготовлено групою фахівців з міст-метрополій (Варшави, Гамбургу, Лондону та Турину), спільно з експертами Ради Європи, в рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з Європейським комітетом з питань демократії та врядування (CDDG) та за сприяння Асоціації міст України.  
 
Нагадаємо, 24 липня у КМДА було презентовано фаховий огляд «Демократичне врядування у містах-метрополіях на прикладі Київського регіону» за участі Голови Асоціації міст України В.Кличка та Виконавчого директора Асоціації міст України О.Слобожана.
У квітні-травні у Києві відбулася низка зустрічей та дискусій, присвячених фаховому огляду з питань врядування у містах-метрополіях (на прикладі Київського регіону), підготовленого екпертами Ради Європи. Організатором заходів виступила Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) та Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», у співпраці з Київської міською державною адміністрацією, зокрема:
- 4 квітня у Києві пройшов семінар-практикум на тему «Розвиток інструментів демократичного врядування, співробітництва громад в містах-метрополіях: виклики та можливості соціально-економічного розвитку Київського регіону».
- 16 травня голови громад Київщини обговорили шляхи налагодження співробітництва громад в містах-метрополіях.
- 17 травня представники країн-членів Ради Європи, Асоціація міст України та українські експерти обговорили перспективи створення Київської агломерації.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)