28 / Грудень, 2018
27 грудня у Новоселицькій громаді пройшло перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Захід відкрила Новоселицький міський голова Марія Нікорич, яка акцентувала на важливості створення стратегічних документів для розвитку громади. Під час засідання було обговорено методологію стратегічного планування та календарний план діяльності, проведено інструктаж розробки Профілю громади та інструктаж опитування підприємців, ознайомлено учасників з результатами опитування активістів громади та мешканців.
Друга частина засідання була присвячена ознайомленню із специфікою формулювання стратегічного бачення та місії, а також проведенню SWOT - аналізу. Учасники запропонували власні варіанти місії та бачення, обговорили сильні та слабкі сторони громади.
Консультант стратегічного планування відзначив, що Новоселицька громада вже показує ефективність управління та впроваджує важливі для громади проекти в рамках Програми Східного Партнерства разом із колегами з Молдови.
На думку учасників засідання, будь-які ініціативи мають працювати на поліпшення якості життя в громаді. Саме з цією метою розробляються стратегічні документи: Стратегія розвитку громади та План її реалізації. 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)