Нормативно-правове регулювання державних закупівель – тема практикуму у Сумському РВ АМУ

06 / Грудень, 2018
6 грудня у Сумському РВ АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Нормативно-правове регулювання державних закупівель та практика застосування системи Prozorro». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські голови, голови ОТГ, керівники та фахівці профільних управлінь/відділів. Модератор заходу – тренер з публічних закупівель Олександра Білопільська ознайомила учасників з новаціями у сфері публічних закупівель та основними нормативно-правовими актами, що регулюють цю діяльність.
Виконавчий директор Сумського РВ АМУ Володимир Дериземля зазначив, що публічні закупівлі – це важливе питання діяльності кожного органу місцевого самоврядування і саме від професіоналізму співробітників, які відповідають за них, залежить чи працюватимуть на благо громади кошти, виділені на закупівлю.
Під час практикуму розглядалися питання нової моделі ринку електричної енергії після прийняття Закону України «Про ринок електричної енергії», моніторингу публічних закупівель за новими правилами та внесенню змін до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Також учасники заходу вивчали правову відповідальність у сфері публічних закупівель, процедуру допорогових закупівель, алгоритм проведення відкритих торгів та кваліфікаційні критерії участі в процедурі закупівлі.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)