23 / Липень, 2018
26-27 липня 2018 року в м.Івано-Франківську Асоціація міст України проведе засідання секції  з місцевого економічнго розвитку, присвячене навчанню ОМС з використання програмного комплексу "Муніципальний фіскальний реєстр". До участі в заході запрошено по 2 представника з 30 ОТГ України. Також на засіданні секції буде представлено досвід інших громад по запровадженню та використанню подібного до Муніципального фіскального реєстру програмного продукту. 
Муніципальний фіскальний реєстр - програмний продукт, який містить інформаційні відомості про нерухоме майно, комунальне майно, земельні ділянки, забезпечуватиме їх обробку, збереження та надання відомостей окремо для кожного місцевого бюджету, а також облік учнів, дітей дошкільного віку, населення, що обслуговується закладами охорони здоров’я, громадян, що потребують соціальної допомоги, реєстри осіб пільгових категорій.
Муніципальний фіскальний реєстр надасть можливість оптимізувати видаткову та наповнити дохідну частину місцевих бюджетів, проаналізувати обсяги пільг та доцільність їх надання, спрогнозувати необхідний обсяг цільових коштів на повне забезпечення виконання делегованих повноважень.
Програмний комплекс "Муніципальний фіскальний реєстр" було створено за ініціативи АМУ. Вперше його презентація відбулася 22-23 березня 2018 року в рамках VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування у Львові на засіданні Секції фінансистів місцевих рад Асоціації міст України.
АМУ також планує восени провести ІІ етап начання для міських рад України. 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)