12 / Червень, 2018

13 червня 2018 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні», схвалений парламентом 15 травня та підписаний Президентом України 8 червня.

Закон створює механізм захисту коштів, отриманих підприємствами тепло- та водопостачання для реалізації інвестиційних проектів.

Асоціація міст України, активно підтримувала прийняття цього Закону, оскільки він сприятиме вирішенню болючих проблем сфери житлово-комунального господарства та її оздоровленню, зменшить фінансове навантаження на місцеві бюджети.

Аналіз ситуації, зроблений АМУ, засвідчив непоодинокі випадки накладення органами ДВС арештів на кошти підприємств тепло- та водопостачання, які вони отримали від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів. Відповідно, підприємства не мали змоги забезпечити реалізацію важливих інвестиційних програм та виконання укладених міжнародних договорів.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)