16 / Травень, 2018
Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів прийнято розпорядження про внесення змін до перспективних планів формування територій Сумської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Волинської та Тернопільської областей.
Нагадаємо, ОТГ, які входять до схваленого Урядом перспективного  плану формування територій громад області, зможуть перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом і вже самостійно вирішувати питання свого розвитку та надання послуг своїм жителям.
У плані Сумської області уточнено склад Глинської, Дубов’язівської, Лебединської, Липоводолинської, Миколаївської, Роменської, Синівської, Сумської, Садівської, Хотінської, Річківської громад, додаються Андріяшівська, Повівська, Шевченківська громади, а також вилучаються Великочернеччинська та Юнаківська громади.
У перспективному плані формування територій громад Одеської області уточнено склад Петрівської та Красносільської громад, а також додано Мологівську та Таїровську громади.
У перспективному плані Черкаської області уточнено склад Кам’янської та Мокрокалигірської спроможних громад, а також додано Михайлівську громаду.
У плані формування територій громад Чернігівської області уточнено склад 4 громад і вилучено 1 громаду.
У перспективному плані формування територій громад Волинської області уточнено склад 22 громад, доповнено 4 громади, із переліку спроможних вилучено Любитівську, Гіркополонківську, Ветлівську і Буцинську.
У перспективному плані формування територій громад Тернопільської області уточнено склад Байковецької спроможної територіальної громади, а також доповнено Саранчуківською, Хоростківською, Зборівською, Лановецькою спроможними територіальними громадами.
У засіданні Кабінету Міністрів взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)