На практикумі в Одеському РВ АМУ вивчали питання державних закупівель та системи ProZorro

14 / Березень, 2019
14 березня 2019 в Одеському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Нормативно-правове регулювання державних закупівель та практика застосування системи ProZorro». Захід  організовано в рамках  проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники практикуму – керівники та фахівці управлінь з питань фінансів та економіки з Одеської, Татарбунарської, Роздільнянської, Кілійської, Южненської міських рад, Мирненської, Великодальницької сільських рад, а також Березівської ОТГ, Затишанської ОТГ та Красносільської ОТГ.
Захід відкрив Виконавчий директор Одеського РВ АМУ В'ячеслав Демченко. Він привітав учасників та відзначив, що для органів місцевого самоврядування дуже важливо навчитись працювати з новими фінансовими інструментами.
Модератором практикуму виступила заступник начальника управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради Інна Воротинцева. Вона розповіла про сутність, поняття та основні засади роботи у системі ProZorro та про механізми функціонування тендерного комітету. Модератор зупинилася на тому як спланувати закупівлі та провести електронні торги. Важливою темою обговорення стала практика та попередження порушень при здійсненні закупівель та оскарження закупівель в Колегії Антимонопольного комітету. 
Багато питань учасники ставили стосовно практик допорогових закупівель, а також цікавилися як складати очікувану вартість таких закупівель як продукти харчування чи пальне для громад та їх комунальних підприємств. Також представники громад Одещини дізналися про українські та європейські практики у сфері закупівель і поділилися своїм досвідом.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)