05 / Березень, 2018
Друга міжнародна виставка важкої спецтехніки Heavy Duty-2018 відбудеться 13-15 березня у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: вул. Салютна, 2б. Загальна площа експозиції складе 10 000 кв.м. 
Захід охопить всі основні теми, що стосуються до розвитку інфраструктури.
Особлива увага буде приділена новим технологіям та матеріалам, буде представлена новітня техніка. Захід стане комунікаційним майданчиком для обміну міжнародним досвідом реформування та розвитку інфраструктури.
Тематично виставка буде розділена на чотири галузі:
  • дорожньо-будівельна техніка;
  • будівельна;
  • гірничодобувна;
  • комунальна.
Ділова програма заходів включатиме відкриті круглі столи та панельні дискусії за участю державних установ, громадських організацій, представників бізнесу та ЗМІ.
У форумній частині запланована участь Міністра інфраструктури та представників УКРАВТОДОРу, проектних організацій та профільних асоціацій.
Під час проведення Міжнародної виставки-форуму «HEAVY DUTY / ВАЖКА ТЕХНІКА» будуть представленні як глобальні плани розвитку інфраструктури так і конкретні проекти реконструкцій та будівництва, які заплановані на 2018 рік. Важливою частиною форуму стане розгляд питань запровадження системи організації та виконання дорожніх та будівельних робіт. Разом із питаннями тендерних процедур, забезпечення контролю якості представникам органів місцевого самоврядування та регіональних підприємств, будуть презентовані переваги використання нових технологій та матеріалів.
Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств прийняти участь у виставці, заповнивши реєстраційну форму за цим посиланням.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)