09 / Листопад, 2018
Благодійний фонд «Молода громада» проводить відбір ОТГ для пілотного впровадження сучасної системи “Розумна Взаємодія” для розвитку громад на підставі міжсекторальної співпраці за участю мешканців та з урахуванням визначених місцевих потреб.
Навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за курсом “Розумна Взаємодія” включено до урядового плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки (п.11 Розпорядження КМУ від 10 травня 2018 р. № 297-р). Отже пілотне впровадження планується як наступний крок з використання у повсякденній діяльності об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, адміністрацій та місцевих некомерційних корпоративних організацій. Участь є безкоштовною, що не виключає можливість ОТГ/ОМС додатково долучати фахівців і т.п.
Для більш детальної інформаціїї можна переглянути відео за посиланням, в якому реальні місцеві депутати, посадові особи та активісти пояснюють практичні аспекти впроваджння та переваги для громад. Загальна презентація ініціативи “Розумна Взаємодія” доступна за посиланням.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн форму за посиланням.
Дедлайн подачі заявок – 30 листопада 2018 року.
За додатковою інформацією звертайтесь на електронну адресу molodagromada@gmail.com

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)