16 / Грудень, 2019
Розпочато прийом заявок для участі у Конкурсі  «Міста, що вірять у майбутнє».
Організатори: ГО «Фонд розвитку міст»ТОВ «Бізнес для розумних міст» . Асоціація міст України виступає партнером Конкурсу.
Мета Конкурсу
Перше, що потрібно місту для розбудови свого майбутнього - це Стратегічний план з глибоким аналізом сильних і слабких сторін, а також можливостей та загроз в контексті досягнення цілей сталого розвитку. Після цього важливого внутрішнього аналізу настає момент визначення місії та бачення міста, а також та його цілей на короткий, середній та довгостроковий період. Стратегічний план має визначати шлях та способи досягнення цих цілей, враховуючи показники Цілей сталого розвитку, включаючи: людські ресурси, партнерські стосунки з приватним сектором, НГО та науковими установами, моделі управління, фінансування та ресурси фінансування. Далі настає час для обрання перших проектів, які почнуть втілювати майбутнє.
Щоб підтримати міста у на цьому шляху ТОВ «Бізнес для розумних міст» та ГО «Фонд розвитку міст» щороку на конкурсних засадах обирають одне місто, яке отримає фінансування на розробку проекту Стратегічного плану, що стане каталізатором змін, та підтримку в реалізації цього Плану і  просуванні  міста у всьому світі.
Хто може взяти участь?
У перший рік у Конкурсі можуть брати участь лише українські міста з населенням більше 100 тис.жителів.
 
►  Детальніше про подання заявок на Конкурс та критерії відбору можна дізнатися на сайті організаторів.
►  Кінцевий термін подання заявок на Конкурс – 26 грудня 2019 року.
►  Оголошення результатів відбудеться під час ЕКСПОКОНГРЕСУ «БІЗНЕС ДЛЯ РОЗУМНИХ МІСТ» - 2020, що порходитиме 22-24 квітня 2020 року в Києві.
Адреса для подання заявок: tamara.soloviova86@gmail.com
Контактна особа: Cоловйова Тамара, тел. -  0678294934.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)