10 / Січень, 2018
9 січня Мінрегіон провів стратегічну сесію Будівельного блоку за напрямами «Містобудування та архітектура», «Житлове будівництво», «Пріоритетні проекти регіонального розвитку», «Проектування та технічне регулювання в будівництві», «Ціноутворення, експертиза та договірні відносини у будівництві. Управління державною власністю». У роботі сесії взяв участь директор Аналітичного центру Асоціації міст України Ярослав Рабошук.
Під час роботи стратегічної сесії були визначені проблеми за кожним напрямом; місії кожного структурного підрозділу будівельного блоку Мінрегіону; цілі та завдання на 2018 рік за кожними напрямом. Серед цілей та завдань на 2018 рік, що пропонувалися АМУ та були враховані:
  • розробка та впровадження доступних та прозорих інструментів отримання житла (зокрема, державні програми з пільгового кредитування) за напрямом «Житлове будівництво»;
  • мінімізація корупційних ризиків на регіональному рівні при відборі проектів, які реалізуються за кошти державного бюджету, зокрема ДФРР за напрямом «Пріоритетні проекти регіонального розвитку»;
  • запровадження механізмів, що забезпечать ринковий рівень кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів.
Очікується, що визначені цілі та завдання будуть включені до Пріоритетних дій Уряду на 2018 рік.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)