26 / Грудень, 2017
Асоціація міст України, зважаючи на чисельні звернення органів місцевого самоврядування щодо відмови у видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі територіальними органами Держгеокадастру, звернулась до в.о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії і кадастру за роз'ясненнями.
Держгеокадастр надав відповідь, у якій, зокрема, сказано, що норма статті 18 Закону України  "Про оцінку земель" не встановлює термінів дії технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
У разі відсутності відповідного рішення сільської, селищної, міської ради щодо втрати чинності рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту або рішення суду, та до моменту набрання чинності нового рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту, видача витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок є можливою.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)