07 / Вересень, 2017

 

Стаття 20 Закону України «Про теплопостачання» передбачає, що для розрахунку тарифів на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, використовуються тарифи на виробництво теплової енергії з використанням природного газу. У разі відсутності у суб’єкта господарювання встановлених тарифів на виробництво теплової енергії з використанням природного газу, тарифи на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії розраховуються на основі середньозважених тарифів на транспортування та постачання теплової енергії.

Повноваження по розрахунку середньозважених тарифів покладені на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу покладені на Держенергоефективності. З метою забезпечення виконання покладених на нього повноважень, та на виконання протоколу селекторної наради, що проводилася Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом 17.08.2017, Державне агентство звернулося до органів місцевого самоврядування з проханням забезпечити подання необхідної інформації у визначені строки та за встановленою формою.

Окрім того, Держенергоефективності звернулося до АМУ з прохання сприяти у наданні органами місцевого самоврядування необхідної інформації. З метою сприяння своєчасного встановлення тарифів на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії підприємствам житлово-комунального господарства, АМУ підтримує звернення Держенергоефективності та просить забезпечити своєчасне та повне подання необхідної інформації.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)