День міста Чорткова

12 / Липень, 2018
12 липня Чортків святкує День міста – 496 річницю надання Магдебурзького права. В урочистостях беруть участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, міські голови з 12 областей України, а також міські, сільські, селищні голови Тернопільщини.
  
 
Олександр Слобожан зачитав привітання Чортківській територіальній громаді  від Голови АМУ, Київського міського голови Віталія Кличка.
Ваше місто – одне з найдавніших на Тернопільщині, яке заворожує своїми краєвидами, храмами та пам’ятниками архітектури. Магдебурзьке право, отримане ще на початку XVIстоліття, дало місту широкі права і привілеї у місцевому самоврядуванні.
Сьогодні Чортків - друге за величиною і кількістю населення місто обласного значення уТернопільській області. Міська влада спільно з громадою успішно працює над упровадженням сучасних практик муніципального управління та реформ, що позитивно відображається наблагоустрої міста та добробуті городян. Чортків з кожним роком стає комфортнішим і кращим.
У цей святковий день бажаю місту та його мешканцям успіхів і процвітання, щоб порозуміння і злагода були у всіх ваших справах. Нехай підтримка та довіра городян надихає міську владу на нові звершення!
Щастя, добра, процвітання кожній родині, миру та злагоди усій Україні!
 
В рамках святкування Дня міста у Чорткові проводиться футбольний турнір. Олександр Слобожан взяв участь в урочистому відкритті змагань. На турнірі гратимуть - збірна українських мерів, Національна збірна ветеранів футболу та футбольний клуб «Маестро».
  
 
Олександр Слобожан вручив міському голові Чорткова Володимиру Шматьку футбольний м’яч, на якому поставлять автографи гравці команди, що переможе на турнірі. Цей м’яч як пам’ятний сувенір залишиться у місті. Також Виконавчий директор АМУ подарував вимпел команді ФК «Маестро» (клуб, в якому грають зірки української естради - Фоззі ТНК, Диля ТНК, Олександр Педан, Олександр Кривошапко та інші).
 
   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)