15 / Травень, 2018
Відповідно до ст. 102 Бюджетного кодексу України видатки на доставку громадянам повідомлень про призначення субсидії здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Постановою Уряду від 27.04.2016 №319 доручено Мінсоцполітики, Мінінфраструктури разом з Укрпоштою забезпечити доставку громадянам повідомлень про призначення субсидії за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Водночас, досі Міністерства з Укрпоштою не можуть домовитись.
Асоціація неодноразово зверталась до центральних органів виконавчої влади щодо вирішення зазначеного питання, але воно не було вирішене. Не було також виконане доручення, передбачене постановою №319. Допоки питання не буде врегульоване - фінансування покладається на органи місцевого самоврядування всупереч чинному законодавству.
Оскільки міністерства не можуть вирішити зазначене питання самостійно, Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-Міністра України В. Гройсмана з проханням допомогти державним структурам нормативно врегулювати доставку повідомлення про призначення субсидії за рахунок субвенції відповідно до Бюджетного кодексу України.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)