15 / Липень, 2017
15 липня у місті Тетіїв Київської області відбувся інвестиційний форум, організований Тетіївською міської радою за сприяння Українсько-арабської діловой ради.
Відкрили захід міський голова Тетієва Руслан Майструк, Президент Українсько-арабської ділової ради шейх Емад Абу Алруб, радник віце-прем'єр міністра Павла Розенка Василь Шевченко та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. У форумі взяли участь мери та керівники міських рад Славутича, Яготина, Переяслав-Хмельницького (Київська область), Мерефи (Харківська область), Гнівані (Вінницька область), представники ділових кіл України та країн Арабського Сходу.
«Міська влада Тетієва зацікавлена у ефективному розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери, щоб забезпечити культурне та соціально-економічне зростання нашого міста», – зазначив Руслан Майструк. Він підкреслив, що міська влада постійно працює над створенням максимально комфортних умов для інвесторів, супроводжує проекти на всіх стадіях їх реалізації. Так, у Тетієві сформований реєстр об’єктів для інвестицій, забезпечених необхідною інфраструктурою, який регулярно оновлюється.
Шейх Емад Абу Алруб розповів, що українсько-арабська ділова рада створена для залучення інвесторів в Україну. Він зазначив, що арабські компанії хотіли б вкладати гроші в сільське господарство, харчову та переробну промисловість, а також великі інвестиційні об'єкти.  
«В умовах децентралізації кожна громада має активно залучати інвесторів до співпраці. Органи місцевого самоврядування, які здійснюють необхідні кроки, щоб інвестиції прийшли саме на їхню територію, отримують збільшення надходжень до місцевих бюджетів», – підкреслив Олександр Слобожан. Він зазначив, що співпраця з Українсько-арабською діловою радою, іншими закордонними та вітчизняними інвесторами сприятиме соціально-економічному розвитку громад.
У рамках форуму були презентовані інвестиційні проекти міст Тетіїв, Славутич, Яготин, Переяслав-Хмельницький, Мерефа та Гнівань. Представники арабських компаній висловили зацікавленість у співпраці з українськими містами у сфері переробки побутових відходів, харчовій промисловості, зокрема, щодо розвитку ринку переробки та заморозки овочів, фруктів та ягід.
Під час форуму була підписана партнерська угода між північнім та південним містами Київської області – Славутичем та Тетієвим.
Учасники форуму відвідали підприємства Тетіївського району.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)