20 / Лютий, 2019

Аналітик Асоціації міст України Осташко Світлана 20 лютого 2019 року взяла участь у засіданні робочої групи Міністерства молоді та спорту України з розробки Стратегії формування здорового та безпечного способу життя дітей та молоді. Відповідну робочу групу створено наказом Мінмолодьспорту від 12.02.2019 №727.  До робочої групи увійшли представники з Верховної Ради,  Міністерства інформаційної політики, Нацполіції, Міністерства освіти і науки, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Національної академії менаук та різних громадських організацій.
Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема звернувся зі вступним словом до членів робочої групи та повідомив про проведену роботу та напрацювання проекту Стратегії формування здорового та безпечного способу життя дітей та молоді. Він закликав присутніх активно долучитися до процесу формування підготовленого документу за напрямками своєї діяльності.
Директор ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» ІринаПєша презентувала основні кроки підготовки та реалізації Стратегії та зосередила увагу на підготовці Стратегії у частині оцінки ситуації, необхідних для реалізації ресурсах та інструментах, а також очікуваних результатах.
Члени робочої групи погодилися з представниками Мінмолодьспорту щодо доцільності затвердження зазначеного документу, з важливою роллю громад, молодіжних громадських організацій, поширення позитивних ініціатив, що впроваджуються в регіонах. Учасники запропонували доповнити Стратегію індикаторами оцінки та розділом стосовно безпечного способу життя та вирішили зустрітися після доопрацювання проекту Стратегії.
Аналітичний центр АМУ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)