14 / Червень, 2018
Протягом травня 2018 року фахівці регіональних відділень Асоціації міст України  у 55 містах провели консультації з питань приєднання сільських, селищних територіальних громад до територіальних громад міст обласного значення. ЦЯ робота продовжується й нині.
Наразі дві територіальні громади міст обласного значення: Хмільник та Біляївка вже прийняли рішення про надання згоди на добровільне приєднання до них суміжних сільських територіальних громад. Разом з тим, жодна із зазначених громад не має можливості завершити процедуру приєднання, оскільки до цього часу перспективними планами формування територій громад відповідних областей, затвердженими розпорядженнями  Кабінету Міністрів України, таке приєднання не передбачено.
З метою недопущення порушення інтересів органів місцевого самоврядування та виникнення зневіри у важливості впровадження реформи Асоціація міст України звернулася до Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка з проханням невідкладно внести на розгляд Уряду проекти відповідних розпоряджень з урахуванням положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення».
Читати більше, як іде процес приєднання громад до міст обласного значення.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)